Healthypharm Paradon blister 2 x 10 - Drogist Regentesse
Menu
Healthypharm Paradon blister 2 x 10

Healthypharm Paradon blister 2 x 10

Paradon HTP Paracetamol/propyfenazon/coffeïne 250/150/50 mg, tabletten

€ 3,05



    Omschrijving

    Paradon HTP Paracetamol/propyfenazon/coffeïne 250/150/50 mg, tabletten

    Geneesmiddel  RVG 50761 UAD
     
    Claims 
    Paracetamol en propyfenazon hebben een pijnstillende en koortsverlagende werking.

    Waarvoor wordt dit middel gebruikt 
    • koorts en pijn bij griep en verkoudheid
    • hoofdpijn
    • kiespijn
    • zenuwpijn
    • spit
    • spierpijn
    • menstruatiepijn
     
    Niet gebruiken bij 
    • Als u allergisch (overgevoelig) bent voor propyfenazon of andere pyrazolinonderivaten, paracetamol
    of coffeïne, of voor één van de andere bestanddelen (zie rubriek 6).
    • Bij een afwijkende samenstelling van het bloed (bloedbeeld). Wanneer u weet dat uw bloedbeeld
    afwijkend is, raadpleeg dan uw arts voor gebruik.
    • Gedurende de laatste drie maanden van de zwangerschap.
    • Bij ernstig hartfalen.
    • Als u eerder een maagdarmbloeding heeft gehad als gevolg van het gebruik van bepaalde pijnstillers
    (NSAID’s).
    • Bij een bestaande maagzweer of als u al eens eerder een maagzweer heeft gehad.
     
    Samenstelling: 
    Werkzame stoffen:  paracetamol, propyfenazon en coffeïne
    Hulpstoffen:  aardappelzetmeel, microkristallijne cellulose (E460), polyvidon (E1201), talk (E553b), colloïdaal watervrij siliciumdioxide (E551), magnesiumstearaat (E470b), gezuiverd water

    Dosering 
    Volwassenen:
    Zo nodig 1 à 2 tabletten per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 tabletten (maximaal
    3000 mg paracetamol) per 24 uur.

    Paradon HTP Paracetamol/propyfenazon/coffeïne 250/150/50 mg tabletten zijn niet geschikt voor gebruik bij kinderen
     
    Wijze van gebruik 
    De tablet heel doorslikken met voldoende water.

    Lees voor gebruik de bijsluiter.

    Let op de maximale dagdosering 

    Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering
     
    Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
    Healthypharm B.V.
    Van de Reijtstraat 31-E
    4814 NE Breda
    Nederland

     

    Healthypharm Paradon blister 2 x 10 bestel je snel en veilig online bij Drogist Regentesse. Onze pakketjes worden altijd discreet verzonden.

    Wij zijn een online aanbieder van medicijnen. Kijk welke medicijnen onze webshop mag verkopen.

    Specificaties

    Artikelnummer886165
    EAN nummer8714632069817
    inhoud 20 tabletten
    collectie Geneesmiddelen
    Productsoort Overige pijnstillers
    RVG 50761
    Z-Index 15704556

    Shop meer